KASETONY ŚWIETLNE

Kasetony świetlne – wyróżnij się w Warszawie

Szukasz sposobów na widoczną reklamę? Chcesz, żeby ludzie Cię dostrzegali, a Twoje miejsce było rozpoznawalne w miejskim krajobrazie? Kasetony świetlne doskonale sprawdzą się jako nośniki informacji i elementy komunikacji wizualnej. Będą też po prostu ozdobą oraz praktycznym kierunkowskazem widocznym także po zmroku.
Dla naszych klientów wykonaliśmy już wiele gustownych i estetycznych, a co najważniejsze trwałych kasetonów reklamowych. Za każdym razem w indywidualny sposób wsłuchiwaliśmy się w ich potrzeby, aby zaprojektować konstrukcje najlepiej prezentujące się przy wejściu czy nad witryną. To wymagało od nas stosowania bardzo szerokiego wachlarza technik i materiałów. Za każdym razem jednak było warto, o czym świadczyły opinie zadowolonych klientów oraz ich rekomendacje.

Nowoczesna i wyjątkowo efektowna reklama Twojej firmy

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór kasetonów reklamowych. Począwszy od prostych kasetonów z profili aluminiowych, po kasetony z dibondu. W większości kasetony wykonywane są jako kasetony podświetlane. Istnieje możliwość montowania w nich wyłączników zmierzchowych, lub czasowych. Kasetony reklamowe mogą być wyprodukowane w wersji odstającej lub przylegające do ściany. Przy kasetonach wykonanych z profili aluminiowych istnieje możliwość lakierowania ich na określony kolor. Wystrój graficzny może być wykonany z folii samoprzylepnej lub z grafiki przestrzennej wyciętej z pleksi lub PCV.

Oszczędzasz dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim producentem

Z uwagi na to, że jesteśmy bezpośrednim producentem rozwiązań świetlnych takich jak litery i kasetony, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze reklamy świetlne w rozsądnych cenach.

Zamów najlepsze kasetony reklamowe

Z uwagi na swoje przeznaczenie oraz ekspozycję zewnętrzną, kasetony podświetlane są narażone na działanie czynników pogodowych oraz uszkodzenia mechaniczne. Chcąc zapobiec negatywnym skutkom oddziaływania wody czy promieniowania UV, dbamy o solidność konstrukcji na równi z jej estetyką. Kasetony reklamowe naszego autorstwa są więc wytrzymałe, dobrze widoczne, a także wykończone z dbałością o detale. Na pewno Twój lokal zyska dzięki nim na jakości oraz znaczeniu, będzie bardziej charakterystyczny ora rozpoznawalny.
Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą tablic reklamowych .

Zapraszamy do składania zamówień na kasetony podświetlane, które odznaczają się optymalnym stosunkiem ceny do jakości.
Chętnie wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt i wycenimy go.