WITRYNY

Oklejanie witryn

Witryny oklejamy różnymi rodzajami folii w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Najczęściej są to:

  • Folia One Way Vision
  • Folia ploterowa
  • Folia imitująca mrożone szkło (szroniona)

Folia OWV jest folią dziurkowaną używaną do oklejania witryn szklanych. Cechuje ją dobra widoczność od wewnątrz, natomiast z zewnątrz nie widać wnętrza pomieszczenia. Na folii nadrukowujemy dowolną grafikę w wysokiej jakości.

Folia ploterowa pozwala nam na wycięcie dowolnych kształtów i liter. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

Folia szroniona znajduje idealne zastosowanie w pomieszczeniach biurowych. Występuje w kilku rodzajach struktur i odcieni. Można w niej wycinać dowolne kształty i litery. Swoje zastosowanie znajduje również w łazienkach jako idealny materiał do zasłonięcia okna jednocześnie nie pochłaniając światła.

Usługi wykonujemy kompleksowo.

Oklejanie folią mrożoną – Warszawa

Skorzystanie z folii szronionej w domach, biurach, lokalach usługowych jest szansą na szybką i tanią zmianę aranżacji. To nie tylko element dekoracyjny, ale też praktyczny, pozwalający na ochronę prywatności i zatrzymanie spojrzeń rzucanych przez przechodniów. Oklejanie witryn w Warszawie w naszym wykonaniu odbywa się profesjonalnie, z dbałością o detale. Nasi klienci mogą cieszyć się wszystkimi zaletami, jakie dają mleczne szyby, a więc także mniej intensywnym promieniowaniem słonecznym i ograniczeniem stopnia, w jakim nagrzewają się pomieszczenia.

Oklejanie witryn w Warszawie

Zachęcamy do zamówienia usługi oklejania witryn w Warszawie w celach dekoracyjnych oraz brandingowych. Proponujemy tę opcję także w celach bezpieczeństwa – matowa okleina sprawia, że drzwi są dobrze widoczne i nikt nie uderzy w szklaną taflę.

Oklejanie witryn i okien folią jest popularne w wielu miejscach. Stosuje się to rozwiązane w sklepach spożywczych, odzieżowych, gabinetach medycznych, żłobkach i przedszkolach, biurach, domach i mieszkaniach. Także na czas trwającego wewnątrz obiektu remontu można zastosować folię szronioną i będzie to rozwiązanie tymczasowe.

Co ważne, udostępniamy możliwość personalizowania oklein, poprzez wycinanie w folii liter układających się w nazwę obiektu czy logo marki. To duże pole dla wyobraźni projektantów wnętrz oraz architektów. Proponujemy także wykorzystanie szyldów reklamowych w swoich firmach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy oklejaniu szyb folią w Warszawie i okolicach.