BUSY

Oklejenie samochodu specjalną folią jest najprostszym, najszybszym oraz oferującym najlepszy efekt końcowy sposobem na zmianę obecnego wizerunku pojazdu przy zachowaniu relatywnie niewielkich kosztów w porównaniu choćby do tradycyjnego lakierowania.

Profesjonalnie wykonany montaż folii nie tylko zmienia kolor pojazdu tak, aby zmiana z zewnątrz była praktycznie niezauważalna ale i zabezpiecza oryginalny lakier przed odbarwieniami, blaknięciem czy zniszczeniem. Podczas aplikacji folia jest “zawijana” na krawędziach zabezpieczając samą folię przed odklejaniem się pod wpływem czynników zewnętrznych (pogodowych, myjni mechanicznych). Możliwe jest również oklejenie wnęk drzwi co całkowicie niweluje jakiekolwiek pozostałości oryginalnego koloru auta. Stosowane przez naszych aplikatorów folie o szerokości 152 cm gwarantują całościowe oklejenie pojazdu bez tzw. łączeń.

Ważnym jest zaznaczenie, że mimo wieloletniej trwałości folii aplikowanych przez naszych specjalistów sam proces jest odwracalny i folia może być całkowicie zdemontowana przywracając pojazdowi oryginalny kolor.

Zalety oklejania samochodów folią

Demontaż bez uszkodzenia oryginalnego lakieru
Długa żywotność
Stosunkowo niewielki koszt w stosunku do lakierowania
Ochrona karoserii
Nowy wygląd auta bez ingerencji w lakier

bus

OPCJA 1

BUS KRÓTKI
CENA: 2500-4500 zł

OPCJA 1

BUS KRÓTKI
CENA: 2500-4500 zł

OPCJA 1

BUS KRÓTKI
CENA: 2500-4500 zł

OPCJA 1

BUS KRÓTKI
CENA: 2500-4500 zł