STYRODUR

Logo przestrzenne – Warszawa

Masz pomysł na niebanalne oznakowanie swojego lokalu? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? A może planujesz nie tylko działania marketingowe, ale też wizerunkowe czy informacyjne? W każdej sytuacji dobrym wyborem okaże się logo przestrzenne i/lub litery ze styroduru. Możliwość zamawiania ich pojedynczo, a potem składania w konkretne napisy pozwala na dość swobodne kreowanie przestrzeni biznesowej.

Mieliśmy przyjemność realizować wiele tego typu zleceń dla naszych klientów działających w różnych branżach w Warszawie. Logo przestrzenne, czyli logo ze styroduru to nowoczesny i trwały sposób znakowania, który ma bardzo wiele zalet. Chętnie Cię z nimi zapoznamy!

litery i loga ze styroduru

Tworzymy litery przestrzenne oraz grafiki ze styroduru, możliwe jest zrealizowanie dowolnych kształtów o dowolnym rozmiarze. Styrodur to materiał budowlany, który dzięki swoim właściwościom, znalazł także zastosowanie w reklamie. Styrodur (inaczej polistyren ekstrudowany) jest to materiał izolujący twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, stosowany w budownictwie. Jesteśmy w stanie wykonać:

 • Litery i loga ze styroduru malowane,
 • Litery i loga ze styroduru z licem z pleksi,
 • Litery i loga ze styroduru z licem z dibondu,
 • Litery i loga ze styroduru z licem PCV.

Zalety:

 • niska cena materiałów do produkcji, umożliwiająca realizację nawet bardzo dużych projektów za niewielkie pieniądze,
 • uzyskanie efektu 3d poprzez odpowiednie dobranie grubości styroduru (od 2cm do 10cm) do wysokości liter lub znaków,
 • niegraniczone możliwości kształtu i wielkości,
 • malowanie liter i znaków praktycznie na dowolny kolor wg. palety RAL,
 • możliwość uzyskania podczas malowania cieniowania, przejścia tonalnego oraz możliwość malowania danego elementu kilkoma kolorami,
 • nadają się do montażu zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz budynków,
 • litery i znaki w połączeniu z licem z plexi lub dibondu dają jeszcze lepszy efekt wizualny.

Litery ze styroduru – zamów online

Chcesz zyskać wysokiej jakości litery ze styroduru i logo wykonane w podobnej tonacji? Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! Działamy nie tylko w Warszawie, ale też obsługujemy klientów z całej Polski – zapytaj o możliwość złożenia zamówienia online i otrzymania szybkiej przesyłki na wskazany adres.

Dlaczego warto zamawiać litery ze styroduru? Ponieważ są one trwałe, estetyczne, bardzo wyraźne, wykonywane różnymi typami czcionek, a do tego łatwe w montażu. Z uwagi na niską wagę nie obciążają nadmierne fasady budynku i są jej prawdziwą ozdobą.

Zapytaj o logo przestrzenne. Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji oraz zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi. Wszystkie litery ze styroduru są wykonywane bardzo precyzyjnie, na podany wymiar, w stylu, jakiego sobie życzysz, dlatego dajemy 100% gwarancji zadowolenia.