oklejanie aut

Reklama na samochodzie

Nasza firma specjalizuje się w oklejaniu samochodów folią . Stawiamy tylko na najwyższą jakość, co przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klienta. Wykonujemy reklamy na samochodach w pełni profesjonalnie i terminowo. Przygotowujemy projekt, materiały do druku, oraz zajmujemy się aplikacją folii. Posiadamy halę, z zapleczem zapewniającym sprawne i rzetelne wykonanie usługi oklejania.

Reklama mobilna bardziej przyciąga uwagę potencjalnych klientów, niż szyldy reklamowe, w dodatku jest to BEZPŁATNA powierzchnia reklamowa, w związku z czym, zachęcamy do jej wykorzystania. Folia jest również dodatkowym zabezpieczeniem lakieru przed działaniem promieni UV, uszkodzeń mechanicznych, uderzeń małych kamieni itp. W przypadku pełnego oklejenia, np. przy zakupie auta w leasing, po usunięciu folii – po okresie trzech, pięciu lat, auto wygląda jak w dniu oklejenia- co automatycznie przyczynia się do wzrostu jego wartości do dalszej sprzedaży- około 5-10%!

Reklama na samochodzie – Warszawa

Niedroga, estetyczna i skuteczna reklama o dużym, niemal nieograniczonym zasięgu? To oczywiście reklama na samochodzie. W Warszawie można spotkać wiele pojazdów, które w ten sposób informują przechodniów o istnieniu danej firmy i jej ofercie czy świadczonych usługach.

Nie znamy bardziej mobilnej reklamy, która miałaby taką skuteczność. Pomyśl, ile osób zobaczy Twój oznakowany samochód, kiedy będziesz jechał do pracy, stał w korku czy na parkingu, spieszył się na spotkanie z klientami. To Twoi potencjalni odbiorcy, jest duża szansa, że zainteresują się najpierw Twoim autem, a potem tym, co masz im do przekazania. Pod warunkiem, że ten przekaz będzie jasny, atrakcyjny wizualnie oraz przyjemny w odbiorze.

Oklejanie samochodów reklamami

Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem samochodów reklamami. Możesz powierzyć nam zarówno auto osobowe – prywatne i służbowe, jak również auto dostawcze, ciężarowe czy busa. Dzięki sprawdzonym technikom oraz wysokiej jakości materiałom jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, zarówno indywidualne, jak również firmowe. Możemy podjąć się także oklejania samochodów z floty przedsiębiorstwa, aby ujednolicić ich wygląd.

Reklama na samochodzie w naszym wykonaniu:

  • powstaje w krótkim czasie,
  • jest niezwykle solidna i estetyczna,
  • przekazuje odbiorcom najważniejsze informacje,
  • nie niszczy karoserii aut (także po ściągnięciu).

Skontaktuj się i zamów spersonalizowaną ofertę! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przygotujemy projekt i wycenę.

oklejanie aut