OCHRONA LAKIERU

Co to jest folia ochronna

Folia  służy do ochrony lakieru samochodowego i innych delikatnych elementów przed efektami uderzeń kamieni i żwiru, rysami, resztkami od owadów, plamami od smoły, asfaltu i chemii motoryzacyjnej oraz przed starzeniem od warunków pogodowych, w tym promieniowania ultrafioletowego. Najważniejsze cechy folii ochronnej na lakier:

  • elastyczna bezbarwna warstwa wierzchnia wraz z klejem umożliwiają łatwy montaż na chronionych powierzchniach
  • najwyższa przezroczystość (bardzo mały udział skórki pomarańczowej)
  • wysoka i niezawodna skuteczność ochrony
  • znakomita odporność na plamy i rysy

Chroń swoją inwestycję !

Kupiłeś nowy samochód? A może poddałeś go właśnie kosztownemu procesowi auto detalingu? To najwyższy czas aby pomyśleć o wieloletnim zabezpieczeniu. Jesteś w stanie w doskonały sposób zabezpieczyć powierzchnie swojego pojazdu, zapewniając jej wieloletni blask i dodatkową bardzo wytrzymałą ochronę. Folia jest optycznie niewidoczna, zatem nie zmieni wyglądu Twojego pojazdu, a w doskonały sposób go zabezpieczy.

Oklejanie samochodów folią – Warszawa

W Warszawie oklejanie samochodów folią to nie tylko popularny sposób na reklamę na samochodzie , lecz także odpowiednie zabezpieczenie lakieru. Chętnie korzystają z niego firmy, ale też osoby prywatne upatrujące się w usłudze szansy na zabezpieczenie oryginalnego lakieru auta czy zmianę jego koloru. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego oklejania samochodów folią w Warszawie.

Jeśli macie Państwo pytania, chętnie na nie odpowiemy. Prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.